Aktualności

Nowość w aranżacji przestrzeni publicznej

" Aranżacja przestrzeni publicznej może na pierwszy rzut oka wydawać się zadaniem łatwym i nienastręczającym żadnych problemów. Nic bardziej mylnego!"

Kreuj detale z CubiForms

"Co jest ważne w pomieszczeniu? Ściany, drzwi, okna, meble… Tak, tak, ale nie to stanowi o niepowtarzalnym uroku wnętrza! A więc co? Odpowiedź brzmi – szczegóły."

Wnętrze, które urządzasz, potrzebuje wyrazistego akcentu? CUBIFORMS !!! Każde wnętrze może wiele zyskać dzięki takiemu rozwiązaniu. Polecamy do przeczytania!

cubiforms-obraz-kwadrat-prostokat-panele

Nasz nowy produkt !!!

Proponujemy nie tylko wykładanie całych ścian panelami CubiForms ale również wspaniale się prezentują w formie obrazów. Zachęcamy do tworzenia swoich kompozycji!

Panele dające ogromne możliwości

Gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu 🙂

Cubiforms – Design ocierający się o sztukę

"Cubiforms to nowoczesne panele ścienne, których podstawowym atutem jest ekologiczność. Stworzono je z naturalnych składników, czyli wełny drzewnej, cementu i wody, co czyni je przyjaznymi środowisku. Dodatkowo zróżnicowana oferta kolorystyczna sprawia, że każdy rodzaj panelu ma wiele niepowtarzalnych odsłon..." Dalsza część artykułu na stronie:

Piszą o nas

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym przeczytacie o możliwościach zmian wnętrz za pomocą naszych paneli ściennych. Nie tylko walory dekoracyjne ale i praktyczne przemawiają za tym aby w Waszych wnętrzach zagościły panele ścienne CubiForms.

Panel ścienne CubiForms to ekologiczne panele . Inspiracje panele ścienne. Panele inne niż wszystkie. Nowość w panelach na ścianę.